Přístupové a docházkové systémy slouží k přehledu o pracovní době zaměstnanců a jejich pohybu. Systémy jsou složeny z řídícíh jednotek, jež sbírají a vyhodnocují data, snímacích jednotek a identifikačních prvků. K identifikaci lze používat kontaktní či bezkontaktní karty nebo diskrétní čipy. Karty je možné využít i k potisku s informacemi o firmě či jejím držiteli.

Vypracujeme Vám projekt na míru, který s Vámi doladíme podle Vašich požadavů a potřeb. Následně provedeme i montáž a poskytneme servis těchto systémů.

Docházkové systémy využívají k identifikaci osob čipové karty nebo kontaktní čipy. Speciální terminály registrují průchody jednotlivými snímacími místy a získaná data jsou odtud přenášena do softwarové aplikační části docházkového systému, kde dochází k jejich zpracování (např. výpočet salda, tvorba pracovních výkazů pro výpočet mezd atd.).

acc

Systémy kontroly vstupu slouží k řízenému přístupu do prostor objektu dle stanovených oprávnění jednotlivých zaměstnanců. Při načtení kódu čipu nebo karty dojde v systému k záznamu o této události s potřebnými parametry (datum, místo, čas…) a poté je na základě časových, topologických a dalších souvislostí ověřováno oprávnění vstupu.

Zajímavými aplikacemi pak jsou celková propojení jednotlivých systémů (EZS, EPS, CCTV a ACS) do integrovaných celků s jednotnou softwarovou nadstavbou.

Dodáváme systémy ACC z produkce renomovaných společností:

  • ACS Line
  • Paradox Security Systems
  • Concept